KONTAKT

Producent:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Dystrybutor:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 43-190 Mikołów
ul. Katowicka 134
(wjazd od ul. Paprotek)

tel. 32 43 43 110
fax 32 43 59 224
kom. 882 110 842

www.orno.pl
www.opt-polska.pl
www.ei-polska.pl




SEKRETARIAT:

Aldona Bończyk
tel. 32 43 43 110 wew. 10



KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO:

Justyna Rokita
tel. 32 43 43 110 wew. 54
e-mail: j.rokita@orno.pl



REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Martyna Brzęk
tel. 32 43 43 110 wew. 11
e-mail: handlowy@orno.pl

Bożena Wawoczna
tel. 32 43 43 110 wew. 31

Agnieszka Ciałoń
tel. 32 43 43 110 wew. 12
Aurelia Szmajduch
tel. 32 43 43 110 wew. 29
KOORDYNATOR DS. SIECI:JUNIOR MANAGER:
Kinga Jarmoła
tel. 32 43 43 110 wew. 52
e-mail: cs1@orno.pl

Iwona Cis
tel. 32 43 43 110 wew. 50
e-mail: i.cis@orno.pl

KSIĘGOWOŚĆ:EKSPORT:MARKETING:
Ewelina Muras
tel. 32 43 43 110 wew. 33
e-mail: administracja@orno.pl

Anna Skwierawska
tel. 32 43 43 110 wew. 32
e-mail: ksiegowosc@orno.pl

Patrycja Górecka
tel. 32 43 43 110 wew. 28
e-mail: export@orno.pl
Agnieszka Grzesło
tel. 32 43 43 110 wew. 13
e-mail: marketing@orno.pl

Klaudia Bukowska
tel. 32 43 43 110 wew. 27
e-mail: marketing2@orno.pl
GRAFIK:


Barbara Łyko-Grudzińska
tel. 32 43 43 110 wew. 27
e-mail: grafik@orno.pl

Przemysław Gola
tel. 32 43 43 110 wew. 27
e-mail: grafik2@orno.pl

PRODUCT MANAGER:
CONTROLLING:
LOGISTYKA:
Anna Przekupień
tel. 32 43 43 110 wew. 14
e-mail: prm@orno.pl

Agata Pogan
tel. 32 43 43 110 wew. 27
e-mail: trade@orno.pl

Dorota Kapica
Dział rozliczeń i umów
tel. 32 43 43 110 wew. 23
Iwona Brzęk
tel. 32 43 43 110 wew. 19


Joanna Gatner
tel. 32 43 43 110 wew. 19
SERWIS:DORADCA TECHNICZNY:REKLAMACJE:
Piotr Małecki
tel. 32 43 43 110 wew. 18
e-mail: techniczny@orno.pl

Andrzej Dobiczek
tel. 32 43 43 110 wew. 20
e-mail: techniczny2@orno.pl
 

Adam Noga
tel. 32 43 43 110 wew. 17
e-mail: techniczny2@orno.pl


Jadwiga Gardawska
tel. 32 43 43 110 wew. 16
e-mail: serwis@orno.pl

Aleksandra Owczarek
tel. 32 43 43 110 wew. 41
e-mail: reklamacje@orno.pl


DYREKTOR HANDLOWY:PREZES ZARZĄDU:WICEPREZES ZARZĄDU:
Ireneusz Ćwiertnia
tel. 32 43 43 110 wew. 24
kom. 600 81 86 99
e-mail: i.cwiertnia@orno.pl


Rafał Owczarek
tel. 32 43 43 110 wew. 22
e-mail: r.owczarek@orno.pl
Wiesław Owczarek
tel. 32 43 43 110 wew. 21
e-mail: w.owczarek@orno.pl






KIEROWNICY REGIONALNI:
(Kliknij na obszar aby wyświetlić)
 
 
 
 
DYREKTOR REGIONALNY:
Sebastian Wiercioch
kom. 600 266 728
e-mail: s.wiercioch@orno.pl





KIEROWNICY REGIONÓW:

Robert Jóźwiak
kom. 602 147 205
e-mail: r.jozwiak@orno.p
zamówienia: b2b@orno.pl



Jakub Stachowicz
kom. 666 834 276
e-mail: k.stachowicz@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl



Daniel Romanów
kom. 784 699 148
e-mail: d.romanow@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl
Sebastian Różański
kom. 668 385 328
e-mail: s.rozanski@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl
Robert Mikulski
kom. 608 644 552
zamówienia: b2b@orno.pl
Cezary Obidziński
kom. 606 566 800
zamówienia: b2b@orno.pl

Marek Magier
kom. 666 050 824
e-mail: m.magier@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl

Barbara Piotrowska
kom. 882 061 607
e-mail: b.piotrowska@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl

Łukasz Ciałoń
kom. 694 238 703
e-mail: l.cialon@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl

Sławomir Piętka                
kom. 725 076 534
e-mail:s.pietka@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl
Wojciech Milczarzewicz
kom. 666 375 820
e-mail: w.milczarzewicz@orno.pl
zamówienia: b2b@orno.pl


 
ORNO POLSKA Strona główna O nas Strefa klienta Dystrybucja Kontakt Made by INVENTCOM